Rumunsko 2019

Pojeďte s naším spolkem objevovat krásy Rumunska! Ač je Rumunsko členským státem Evropské unie, neřadí se do zemí západoevropského typu. Podle mnoha cestovatelů lze právě v Rumunsku zažít ještě středověké scenérie. Krátce po sjezdu z dálnice můžete potkat koňský povoz, horské vesnice nebo středověký hrad! A proč právě Rumunsko? Když jsme již poznali Karpaty ze strany severských sousedů Rumunska, tak proč nezavítat do této země? Žádné nepříjemnosti na hranicích, žádné komplikace na pozemních komunikacích, nýbrž přímá cesta až do cílové destinace!

Co můžete očekávat? Turisticko-poznávací akci se vším všudy! Vyrazíme z České republiky na vlastní pěst do odlehlé země. Je na nás, kde zastavíme, kam vyrazíme a co se bude dít. Chcete poznávat památky Transylvánie? Není problém! Chcete vyrazit do hor? Jdeme na to! Cílem této turistické akce je především oblast Sedmihradska na východě Rumunska, kde měl žít hrabě Drákula. Tato oblast je průmyslem téměř nedotčena a je zde několik hradů, spousta vesniček a nádherné kopce.

Pro koho je akce určena? Pro ty, co mají rádi dobrodružství, adrenalin a nemusí mít vše naplánováno až do posledního puntíku. Poznáme hory, hrady, místní zvyklosti a možná se podíváme i k moři. Když bude pršet, nezůstaname na pokoji, ale s pláštěnkou vyrážíme do okolí. Akce je určena výhradně pro členy spolku.

Pro koho akce není určena? Pro ty, kteří se bojí nepohody, neumí improvizovat a spíše než hory preferují zaplacenou dovolenou v jednom resortu.

Informace o akci

Termín: pátek 30. 8. 2019 (večerní hodiny) až sobota 7. 9. 2019

Doprava: společně vícemístným autem

Předběžný členský příspěvek: 3.000,- Kč za osobu (záloha účasti, cestovní náklady)

Splatnost příspěvku: do 10 pracovních dnů od přihlášení na akci na bankovní účet 2701296149 / 2010

Další podrobnosti

Budou přidány.

 


Galerie


Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Rumunsko 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace